Не ѝ се потребни огромни гради за да изгледа перфектно: Костимите за капење на Кендис Свонпул како модна инспирација!

17 јуни, 2020
5c8d3ad845d2a09f10771cc4

Ангелот на Victoria’s Secret, исто така, стана и моден дизајнер, а нејзините костими за капење го воодушевија светот.

Од бои, дизајни и модели, костимите за капење на убавата манекенка станаа хит кај дамите ширум светот, а таа самата беше модел за нејзината летна колекција 2020 година “Tropic of C” и “I and I”

Меѓу овие модели сигурно можете да го најдете оној во кој ќе изгледате совршено ова лето, па пронајдете ја вашата инспирација: