НЕЈЗИНАТА ОБЛЕКА ЗА СЕКОЈ ДЕН НЕ Е КАКО НАШАТА: 5 интересни комбинации на „уличен стил“ со кои Џенифер Лопез го запали Мајами

22 јули, 2020
Annotation 2020-07-22 105659

Пејачка и актерка чиешто секое излегување од куќата е модна вест и кога греши греши во голем стил, а кога покажува моден погодок – светот може само да аплаудира

Ако ја поканите Џеј Ло на настан со црвен тепих, малку е веројатно дека медиумите ќе забележат која било друга ѕвезда. Доколку одржи настап или сними видео, нејзиниот изглед е вест на денот. Ако излезе со пријателите или свршеникот Алекс Родригез, модните портали пишуваат химни. Зошто тогаш би било поинаку кога станува збор за нејзиниот секојдневен, т.н. уличен стил?

За неколку дена, Џенифер Лопез ќе го прослави својот 51ви роденден, па во таа прилика се сеќаваме на нејзините најинтересни комбинации за секој ден, во кои таа беше видена во Мајами на патот кон салата, на прошетка, на шопинг, пред патување итн.

Уживајте!

Џеј Ло пред пат на одмор:

Џеј Ло на семеен бранч:

Подготвена за во теретана:

Џеј Ло на шопинг:

…и шопинг никогаш доста:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris