Ова се хит ташни за летната сезона во кои ќе се вљубите на прв поглед

12 јуни, 2020
лкмлкмлк

Игривите летни комбинации нема да бидат комплетни оваа сезона ниту без совршената впечатлива чанта која покрај практичната страна носи и ефикасен изглед и дополнителна доза на карактер. Оваа година, летото ги истакна најлуксузните трендови во светот на чанти, меѓу кои ќе најдете сè, од минијатурни чанти, украсени со цветни мотиви, до големи плетени торби, кои ќе се издвојуваат како совршен избор пазарот и како трендовски модел со неодолива доза на шарм. Меѓу модерните модели, се издвојуваа торбите со неочекувана промена во дизајнот и формата што им дава многу модерен изглед, како и едноставните торби инспирирани од деведесеттите во светли и пастелни нијанси.