Сензуални туники за на плажа

8 јуни, 2020
ртттт

Секое одење на плажа вклучува носење лесна облека над костум за капење.

Можете да изберете фустани, марами, лесни туники или кратки шорцеви и маици. Денес го свртевме вниманието кон туниките на плажа.

Предизвик, секси, неодоливи – туниките ќе бидат апсолутен хит ова лето и се нешто што мора да го пробате. Избравме за вас во нашата галерија некои од најубавите варијанти.

Бели туники за плажа


Белата е најпопуларна боја кога станува збор за плажа. Ниту една друга боја толку убедливо не го истакнува вашиот тен исто како таа. Бела туника за плажа со раб или интересен вез е совршена за впечатлив изглед. Доколку сакате да го потенцирате вашиот шик стил, ве советуваме да изберете варијанта на чипка, или општо популарните бухо туники кои се во центарот на вниманието ова лето. Не двоумете се да ја истакнете вашата фигура на плажа со бели туники.

Туники во боја


Покрај белите, летово се пожелни и пастелни тонови како сини и сиви нијанси, но наш омилен е црниот, резервиран само за најсмелите. Безвремените туники во поширок спектар на бои, со длабоко деколте или деколте на грбот, ќе ви го разубават секој чекор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi