Сите жени се луди по овие здолништа: 10 идеи за стилизирање на најженственото парче за оваа сезона!

16 јули, 2020
sukni

Макси здолништата се дефинитивно најженственото парче за оваа сезона. Тие станаа актуелни пред неколку сезони, и дури и ова лето го заржаа нивниот тренд. Секоја жена со стил мора да има барем една во нејзиниот гардеробер. Можете да одберете здолништа од сите бои и дизајни, а модните експерти посочуваат дека оние со цветни мотиви се комплетен хит. Плисираните модели се особено популарни. Овој модел на здолниште не е погоден само за попладневна прошетка низ градот, многу лесно може да се користи како дел од деловниот стил, и како стајлинг за излегување. Во зависност од остатокот од облеката, макси-сукња може да се носи во речиси секоја пригода. Ниту едно друго парче облека толку вешто не ги покрива колковите и бутовите, а кога ќе ги носите со потпетици, добивате визуелно подолги нозе.

View this post on Instagram

« Dernière journée de soleil 😢 »

A post shared by Inspi by loan (@inspi.by.loan) on

View this post on Instagram

Green. 🦚 #fashioninspo#pleatedskirt 🤍

A post shared by Ana Mandura (@lovidovi_ana) on

https://www.instagram.com/p/CCqFwipjtzZ/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi