Сопругата на Џастин Бибер со капут кој „вреска“ со бојата но и со цената

19 октомври, 2020
1330324


Како и многу љубители на модата, 23-годишната сопруга на канадската поп-сензација не е имуна на парчињата потпишани од италијанскиот бренд Bottega Veneta, која својата нова популарност му ја должи на дизајнерскиот ум на Британецот Даниел Ли.


Во последните сезони, италијанската модна куќа Bottega Veneta, предводена од 34-годишниот дизајнер Даниел Ли, стана лидер во модните трендови кога станува збор за модни додатоци, обувки и одредени облеки, за што сведочат стајлинзите на познатите љубители на модата и поевтините верзии на нивните хитови. парчиња што можат да се најдат на полиците на уличните продавници.

Hailey Bieber
Hailey Bieber


Жолтата модна тема на сопругата на Џастин Бибер беше нагласена и со парчиња во знак на исечен врв и капа во комбинација со избледен модел на широки фармерки и омилените бели патики – Air Force 1 со потпис на американскиот спортски гигант Nike.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum