Зара ја лансираше првата колекција на долна облека

26 октомври, 2020
th1_zara-donjerublje2510


Колекцијата наречена ‘The Female Gaze’ е токму она што би се очекувало од Зара, прекрасни парчиња во неутрални бои кои многу дами ќе посакаат да ги имаат. Колекцијата вклучува градници, гаќички, пижами, боди, стилски комбинезони, хеланки … И содржи 158 различни парчиња.

Zara just dropped its first ever lingerie collection and it's a sleek and  slinky comfort-lover's dream | London Evening Standard
SILK BRIEFS | ZARA Bosnia And HerzegovinaZara launches its own lingerie collection that's perfect for WFH wear - My  Celebrity Life %Zara just dropped its first ever lingerie collection and it's a sleek and  slinky comfort-lover's dream | London Evening Standard
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum