Жена со совршен стил – 20 стајлинзи на Џенифер Лопез кои се за памтење!

12 јули, 2020
dzenifer-lopez-profimedia_ff

Таа е како вино, колку е постара, толку подобро изгледа. Џенифер Лопез за неколку дена ќе наполни 51 година, а судејќи според изгледот, тоа звучи нереално. Покрај совршениот изглед, таа може да се пофали и со совршено чувство за стил и стајлинзи кои се секогаш за чиста десетка.
Издвоивме дел од нејзините највпечатливи изданија. Фотографиите се навистина доказ дека таа со право е наречена кралица на стилот.


Ова сигурно не го знаевте за латино дивата:

  1. Лопез го имаше својот прв настап како придружна танчерка на Џенет Џексон.
  2. Децата што ги има со Марк Антониј, Ема и Максимилијан го носат презимето Мунџиз. Зошто е тоа така никој не знае. Лопез првата слика по раѓањето ја продаде на магазинот „People“ за шест милиони долари
View this post on Instagram

✨A whole mood ✨😎 @Coach

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

  1. Без оглед на парите што ги заработува од музиката, Џенифер Лопез е исто така успешна во
    продажба на парфеми. Нејзиниот прв парфем, Glow, заработи 40 милиони долари во 2002 година.
    Оттогаш, таа создаде 17 нови парфеми кои заработија околу две милијарди долари.
  2. Зелениот фустан „Версаче“ што го носеше на Греми наградите во 2000 година е еден од најпознатите во историјата на модата. Имено, овој фустан го држи рекордот по бројот на пребарувања на Google.
  1. Алкохол не пие затоа што знае дека остава неверојатни последици врз изгледот на кожата.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi