„Мојата сопруга има секс со други мажи за пари, но тоа има свои предности“

3 ноември, 2020
секс

Кога Кристал го запозна својот маж од соништата преку пријател, таа не знаеше како да му каже што работи. Таа се загрижила дека нејзината работа може да го исплаши и да го тргне од неа, бидејќи таа се занимавала со проституција.

Кристал работи во порно индустрија и има секс со мажи за пари, а кога дозна нејзиниот сегашен сопруг, тој беше загрижен, пишува Мирор.

Сепак, тој реши да ја прифати како што беше и сфати дека работата ја прави среќна, па затоа не му пречеше повеќе толку. На крајот, тие се венчаа и се во брак 11 години.

“Јас секогаш ќе ја поддржувам, без разлика на било што. Мислам дека нејзината работа е одлична. Тоа е работа што ја сака, што е најважно”, рече тој.

Тој не е загрижен за другите мажи
„Нејзината мајка и сестра ја поддржуваат, но никој друг од нејзина страна не сака дури да зборува за тоа“, додаде тој.

Тој истакна дека се грижи само за нејзината безбедност и дека другите мажи воопшто не му пречат. Тој исто така откри дека нејзината работа има свои предности што му го олеснуваат животот.

“Таа има флексибилно работно време и може сама да одлучи кога ќе оди на работа. Тоа е одлично”, рече тој.

Кристал откри дека нејзините клиенти се претежно мажи на возраст од 35 до 40 години и дека тие се секогаш негувани.

“Имам некои граници и никогаш нема да излезам со некој што не ме привлекува барем малку. Некои клиенти станаа мои пријатели и разговараме секој ден. Тие знаат дека сум зафатена”, додаде таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi