Најлудите beauty ритуали на ангелот на Victoria’s Secret

18 јули, 2020
з0

Дали сте подготвени за масажа со змии?

Самата помисла дека змија ни го допира телото, ги плаши мнозинството жители на Земјата, но постојат и такви кои бараат вакви искуства.

Еден од неочекуваните примери е ангелот на Victoria’s Secret, Stella Maxwell, која оди во спа на масажа со змии.

„Ви благодарам Serpentess за неверојатното искуство“, напиша Максвел во коментар на Instagram.

На фотографиите, змиите се неколку пати обмотани околу нејзиното тело, додека манекенката мирно медитира. Информациите од салонот тврдат дека масажата со змии е ритуал на убавината чија цел е да се релаксирате во услови кои наликуваат на џунгла.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi