„Не можам да и одолеам на снаата, дури и имавме секс на мојата свадба“

8 октомври, 2020
b4218a92b147f7d17333

-Мојата сопруга и јас сме заедно пет години, а јас спиев со нејзината сестра четири години. Јас имам 29 години, а сопругата има 27 години. Имаме тригодишно девојче. Снаа ми има 25 години. Сè започна во една прилика кога пиевме премногу. Жена ми се онесвести, па и помогнавме да легне и отворивме уште едно шише.

Јас ја сакам мојата сопруга, но нејзината сестра е нешто сосема друго – полна со облини, секси и дрска. Отсекогаш ми се допаѓаше. Се бакнавме и брзо завршивме во кревет. Сексот беше неверојатен. Имавме секс уште неколку пати во текот на следниот месец и мислев дека треба да ја прекинам врската и да бидам со неа, наместо со сопругата – напиша еден маж за „Сан“.

Сепак, неговата сопруга останала бремена и тогаш тие решиле да се венчаат. Иако и рече на сестрата дека мора да ја прекинат својата афера, нивниот секс беше толку страствен што едноставно не можеа да запрат. Неговата сопруга била бремена шест месеци за време на нивната венчавка, а потоа повторно спиел со нејзината сестра. Таа сега е бремена со друго дете и тој не знае што да прави затоа што не може да ја заврши аферата, но сепак ја сака својата сопруга. – Вие успеавте да ја криете вашата врска со години, но еден ден нешто неминовно ќе тргне наопаку и толку многу луѓе ќе бидат несреќни: вие, вашата сопруга, вашите деца, вашите семејства, дури и вашата љубовница. Кажете и на снаата дека вашата врска мора да заврши сега, за доброто на сите. Бидете љубезни, но решени. Потоа фокусирајте се на вашиот брак и децата, тие го заслужуваат сето најдобро од вас – одговори Дејдре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum