Не се шишала никогаш во животот. Од должината на косата едвај оди, но не планира да преземе ништо околу тоа

13 јули, 2020
dfgfgfdhfg


Малгозата Кулчук е студентка од Лондон која во животот никогаш немала скратена коса или обоена, а нејзината руса коса сега е до подот.


Таа е долга 157 сантиметри и изгледа потполно здрава иако никогаш не била на фризер. Последниот пат кога таа ги исече краевите на косата беше пред повеќе од пет години. Некогаш им порача на странските медиуми дека како дете сакала да плетеплетенки и да ја негува косата како Златокоса, пишува Аваз.

Оваа природна русокоса нема никаква посебна рутина што помага да ја задржи косата здрава и силна, единствената работа што ја користи е серум од мешавина од различни масла. Таа го масира во скалпот половина час пред миењето. Многумина велат дека таа има убедливо најдолга коса на светот, благодарение на што таа стана хит на Инстаграм со повеќе од 11.000 следбеници.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi