Неколку Инстаграм комбинации за враќање на градскиот асфалт по летните одмори

4 септември, 2020
116908564_346836249656881_4882484659743444796_n

Крајот на летото е можеби најубавиот период од годината, а темната кожата и летните трендови се добитна комбинација.

Има ли нешто поубаво од одење по жежок асфалт по градските улици? Крајот на август ни го овозможува токму тоа, како и екстравагантноста во летните трендови. Облека што не ја носевте на одмор (и се надеваме дека носевте многу малку) можете да ја комбинирате на сто нови начини кога ќе се вратите. Кафето во градот по одморите е многу послатко, а деловните обврски малку полесни. Ако барате повремена модна идеја, следуваат комбинации за секој ден.

View this post on Instagram

Summer girl

A post shared by Giorgia Tordini (@giorgiatordini) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

View this post on Instagram

Friday attire ✨

A post shared by Caroline Blomst (@carolineblomst) on

View this post on Instagram

Not ready for summer to end 💔

A post shared by ANINE BING (@aninebing) on

View this post on Instagram

Klar for ny sesong 🍂

A post shared by LOUISE ANGELICA RIISE (@louiseangelicariise) on