Неочекувани знаци кои укажуваат дека сте полни со негативна енергија

18 јули, 2020
fgdfgd

Вашите мисли, чувства и постапки се единствените начини за промена на негативната енергија. Сите ваши постапки, мисли и чувства треба да бидат со висока вибрациона фреквенција, а се бара трпеливост и ориентација кон целта. Ова не е многу лесно затоа што нашите души се „заглавени“ на Земјата во материјална, физичка димензија што ни го отежнува управувањето со сопствената енергија и неговите фреквенции.

Еве 11 најчести знаци што универзумот ни ги испраќа кога акумулираме и апсорбираме негативна енергија:

1. удар во ножниот палец

2. метеж во сообраќајот

3. преку погледи и потсмевачки забелешки на други луѓе

4. повреди

5. неочекувани трошоци или сметки

6. чувство дека нешто не е во ред

7. кавги со најблиските

8. болест

9. главоболка

10. губење или оштетување предмети

11. непријатни мириси, звуци или вкусови

Ако забележите некое од тоа, тоа значи дека треба да ја прилагодите фреквенцијата и да се фокусирате на подобрување на самите себе и да го подигнете нивото на енергија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi