Нокти со влажен сјај: Тренд создаден за топли летни денови

11 јули, 2020
naslovna

Салоните за убавина повторно ќе работат, па затоа размислуваме какви трендовски маникир би можеле да ги разубават ноктите. Што е со ноктите со ефект на влажен сјај?

Меѓу многуте идеи за маникири оваа пролет и лето, особено бевме импресионирани од трендот на лак за нокти со лакови со висок сјај. На овој начин, ноктите имаат неодолив сјај на огледало и изгледаат многу женствено, рафинирано и привлечно.

Изгледаат одлично во класични неутрални нијанси, а ако барате нешто похрабро има и живописни розови и живописни тиркизни нијанси кои потсетуваат на море, одмор и безгрижно лето.

Погледнете сами во нашиот избор на фотографии, и веруваме дека ќе се согласите дека влажните сјајни нокти се тренд кој е совршен за топлите пролетни и летни денови.

https://www.instagram.com/p/B_vt6SSHDhi/?utm_source=ig_web_copy_link
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi