Обавезно прво исклучете ја камерата! И потоа пробајте ја жешката поза РАБОТА од ДОМА (ИЛУСТРАЦИЈА)

9 август, 2020
Annotation 2020-08-09 211407

Многу интересна поза, идеална за моменти на одмор

Работата од дома не е само актуелна состојба, туку очигледно нешто што ќе биде наша реалност со години.

Ако двајцата работите од дома, може да биде многу тешко, но имаме предлог како да се „опуштите“.

Сосема погодно – испробајте ја секс позата „работа од дома“.

Но, пред тоа, ако сте во сред видео конференција или ви треба камера за работа, прво проверете дали сте ги исклучиле камерата и лаптопот…

Затоа што не сакате колегите да ја следат вашата „акција“.

Во оваа поза, мажот седи на стол, со грбот накај масата на која се потпира. Жената, со грбот е свртена кон партнерот, му седи во скутот, а со рацете се држи до задниот дел од столот, со што полесно ги контролата на нејзините движења.

Во оваа позиција, дамата е „шеф“ и таа одлучува за брзината и интензитетот на движењето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris