Официјално ова е најубавата жена на светот

5 јули, 2020
179769_screenshot-1_ls

Со само четири години ги носеше креациите на Жан Пол Готје, а на 10 годишна возраст беше најмалдата манекоенка која се повила во списанието Вог.

Тилан Блондо се прослави во 2007 година, кога на само 16 годишна возраст ја прогласила за „најубаво девојче на светот“. Единаесет години подоцна е прогласена за најубава девојка на светот според изборот на TC Candler за 2018 година.

Изборот на најубава жена според TC Candler започнал уште во 1990, а нивотот видео за изборот на најубава девојка за 2018 година имал дури 2 милиони прегледи за само два дена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi