Поранешниот сопруг ја откри нејзината валкана тајна: Дивата се опушти на креветот, а на себе го имаше само ОВА! (ФОТО)

20 септември, 2020
јло наслов

Џенифер Лопез изгледа неверојатно добро и има 51 година. Таа често споделува секси фотографии на својот Инстаграм профил, а на последната објава носи само кошула и чизми. Таа е мајка на две деца, Максимилијана и Ема, тренира напорно за да ја одржи својата линијата.

Има деца од бракот со сега 52-годишниот пејач Марко Ентони, кого го запозна во 2003 година. Тие беа во брак десет години. Џенифер била и со актерот Бен Афлек, а јавноста ги памети како еден од попопуларните парови.

Марк неодамна за медиумите ја откри нејзината необична навика, а тоа е дека Џенифер сака да ги прислушува вработените. Таа честопати поминуваше часови пред снимките од надзорните камери и слушаше за што зборуваат вработените, а понекогаш се прикрадуваше и прислушуваше зад ѕидот.

Пејачката моментално е во врска со Алекс Родригез, а тие се верија на 9 март минатата година. Набргу, тие станаа еден од омилените парови во Холивуд. Тие се запознаа во 2005 година на еден бејзбол натпревар, а Џенифер дојде со нејзиниот тогашен сопруг Марко Ентони.

По разводот со латиноамериканскиот пејач, таа случајно го запозна Алекс во еден ресторан во февруари 2017 година. Тогаш започна нивната љубовна приказна.