Познат дизајнер за кондури смета дека “голите” сандали се единствените штикли кои им се потребни на жените!

27 мај, 2020
manolo

Тие ја продолжуваат фигурата и се вклопуваат со целата гардероба.

Неговото име во светот значи вистински гламур и сексапил, а тој исто така направи идеални сандали кои можат да ги заменат сите ваши летни чевли што ги имате во вашиот плакар.

View this post on Instagram

Fittings 👗✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

– Ако не сте љубител на потпетици, а сакате да имате некои за посебни пригоди, тогаш голите сандали со пета од 7 см се идеални за вас. Тие се лесни и отворени, совршени за топлите летни денови – рече Бланик во една пригода.

Покрај голите сандали, Бланик создаде и голи чевли, салонки кои исто така им стојат убаво на понежниот пол.

Токму овие голи сандали најмногу ги носат сестрите Кардашијан, со кои визуелно ја продолжуваат својата фигура и ги прават нозете подолги, а тоа е нешто што им е потребно на многу жени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi