Ролка е парче oблека во кое вреди да се инвестира оваа зима: Еве како да го носите водечкиот тренд без грешка! (ФОТО)

7 декември, 2020
204053_profimedia0413302830_ls

Со ролка, секогаш ќе изгледате трендовски и шик

Ролкуте се дефинитивно неизбежни кога станува збор за сезоната есен-зима. Тие се во тренд со години, а оваа година доминираат на модната сцена. Одлично изгледаат на сите и го истакнуваат лицето во вистински план.

Ова парче, секоја жена со стил, мора да го има во својот гардеробер затоа што може да се носи на безброј начини и во безброј пригоди. Лесно ќе се вклопи во најобичниот стајлинг, но и во празничните комбинации. Одлично оди со здолништа, фармерки, па дури и тренерки.

Ова парче дава толку многу можности за комбинирање, па затоа не е изненадувачки што повеќето жени го сакаат. Ролките убаво ќе нѐ загреат во студените денови, а истовремено изгледаат апсолутно тренди и моќно.

Пронајдовме неколку стајлинзи во кои акцентот е ставен на ролката, а што сигурно ќе ве инспирира за следната комбинација на облека. Погледнете ги овие фотографии и сигурно ќе најдете нешто по ваш вкус:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi