Се прашувате какво е чувството да се доживее двоен оргазам? Погледнете го ОВОЈ совет, па применете го и уживајте

6 декември, 2020
Screenshot_7

Два оргазма истовремено? Не звучи само како вистинска експлозија на емоции, но „Blended Orgasm“ навистина е тоа. Без грижа, за двоен оргазам не ви требаат напредни Камасутра вештини и техники, но малку фино чувство и малку време – што сигурно ќе ви се исплати.

via GIPHY

Еве како ќе доживеете двоен оргазам

Не е важно дали сте сами или со партнер: „Blended Orgasm“ ќе ви даде моќен оргазам што веројатно не сте го доживеале досега. Не е ни чудо што е толку популарен и за него се пишува во последно време

За многу жени, оргазмот за време на сексот е лотарија. Па тогаш како да се постигнат два? И во исто време? Имено, 70 проценти од жените доживуваат оргазам исклучиво со стимулирање на клиторисот. Со помешаниот оргазам, ова е надополнето со вагинална стимулација која трае онолку колку што треба да доживеете оргазам и од двете стимулации – и во исто време!

via GIPHY

Значи, не ви треба посебна техника (или вашиот партнер), но малку фин допир со прст (или можеби со помош на некоја сексуална играчка) и двојната експлозија е загарантирана. Многу забавно!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi