Секојдневно повеќе од 5000 жени доживуваат оргазам од Девлин, а тој воопшто…

4 август, 2020
оргазам

Хипнотизерот Девлин Вајлд со свои зборови објаснил на кој начин им помага на жените и како ги доведува до врвот со помош на својот глас.

– Да ми кажевте пред 10 години дека ќе им пружам оргазам на 5000 жени дневно, би ви се насмеал во лице. Но, тоа е она што го работам, од студиото кое се наоѓа на крајот на мојата градина. Луѓето ме плаќаат за да го искусат тоа, но никогаш немам допрено никого. Тие само го слушаат мојот глас.

Иронично, се осврнав кон оваа гранка кога ме напушти девојката. Додека бевме заедно уживавме во еротска фикција, сметајќи дека е здрав дел од нашиот сексуален жувот. Сакаше да и читам провокативни текстови, но бидејќи сум дислексичен, поприродно ми беше да ги раскажувам приказните.

Знам дека ова звучи смешно, но проблемот беше во тоа што таа повеќе немаше контрола врз своето тело. Ми кажа дека можам да читам и временска прогноза и повторно ќе доживее оргазам. Раскинавме, а јас се сетив дека можам да го искористам овој мој несекојдневен талент.

Не сакам да кажам колку заработувам, но доволно е за удобен живот.

Половина од моите содржини ги купуваат и мажи бидејќи од нив учат како да им подарат на партнерките оргазам кој може да трае и еден час. Ги почитивам жените и сметам дека заслужуваат неверојатни оргазми. Ми се наполни срцето кога една жена ми пиша дека има 43 години и е 15 години во брак, а прв пат доживеала оргазам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris