Шорц, ролка и патики? Може, ако сте Џенифер Лопез!

8 мај, 2020
џ

За роденденот на 12 годишната ќерка на Алекс, парот организирал мала прослава на отворено, согласно препораките за заштита.

Иако овој настан барал лежерен стил, Џенифер Лопез сакала да додаде малку гламур. Па така, таа одбрала бел аутфит на шорц со широки ногавици и висок струк, како здолниште-панталони.

Моделот е на Valentino, а цената на овој шорц е дури 750 евра.

Шорцот го искомбинирала со бела ролка и бели кожени патики од Alexander McQueen.

Косата и била високо фатена и се разбира- алки на ушите.

Навистина класично, но во исто време и кежуал.