Што прават мажите кога некоја девојка им се допаѓа?! Ќе се изненадите!!

4 август, 2020
дсфсдс


За жените генерално се тврди дека кога се заљубат – тие се насмеани, посреќни, повеќе се облекуваат, негуваат, секако чекајќи пораки со нетрпеливост, скоро како да се во друг свет.
Иако многумина мислат дека разликата во однесувањето е голема, вистина е дека мажите не заостануваат зад своите подобри половини.

muškarac ljubav krevet

И тие имаат „пеперутки во стомакот“ и се однесуваат глупаво. Еден корисник истакна дека се чувствувал глупав и дека понекогаш имал впечаток дека мозокот ќему истече од ушите. „Се плеткам дури и со најчестите секојдневни ситуации, не сум присутен, само размислувам за неа“, истакна тој. Голем број момци се согласија дека избегнуваат контакт со очи кога се во друштво на личност што ја сакаат. „На некој начин, тоа е како да се срамам ако и таа ме сака“, додаде еден. Од друга страна, има такви кои сакаат да ја гледаат личност што ја сакаат. „Се обидувам да се сетам на секој дел од нејзиното лице. Јас го правам ова уште од средно училиште. Ми се допаѓа што ја замислувам како лежи во кревет пред спиење или кога нејзиниот лик ми доаѓа додека прави секојдневни работи “. Некои додадоа на ова дека во најголем дел се плашат да не гледаат премногу во оној што го сакаат за да не остават впечаток на манијак, воајер и слично.


Еден од корисниците напишал дека неговата сопруга му рекла дека на почетокот бил многу несмасен, но и дека многу се трудел да го задржи грбот исправен. Голем број момци исто така истакнаа дека во вакви ситуации многу им се допаѓа кога оној што го сакаат се потпира на рамо или ако се гушка.

Како што стојат работите, се чини дека нашите „посилни“ половини не се разликуваат многу од дамите. И тие се облекуваат повеќе, построги се, не го спуштаат телефонот. Тие се нервозни, возбудени. Значи, следниот пат кога ќе помислите на нив како „луѓе кои не покажуваат емоции“, запомнете го ова и научете да читате скриени сигнали.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris