Швалерот му прати видео на маж ми како имаме секс

14 јули, 2020
687669_profimedia0215903917_ls

Мажи и жени од целиот свет преку апликацијата Whisper за прв пат проговорија за своите забранети врски и начините на кои тие завршиле. Еве ги нивните приказни:

„Бев во сексуална врска со колега од работа две години. Мислев дека сме во сериозна врска. Кога прекинавме тој се разведе од сопругата заради помлада девојка. Не заради мене!“

„Година дена бев во врска со оженет маж и минатиот месец ја прекинавме врската бидејќи сакаше да му даде уште една шанса на бракот. Се плашам да му кажам дека сум трудна 2 месеци и дека планирам да го задржам бебето.“

„Ја прекинав тајната врска бидејќи љубовникот му испрати на маж ми слики и видеа како имаме секс.“

„Јас сум домаќинка и мајка и до неодамна бев во тајна врска со друга жрна. Срцето ми е сршено.“

„Имав врска со жената на мој пријател, но моравме да прекинеме кога затрудне и абортираше, Сега се однесуваме како ништо да не било.“

„Бев во врска со мојот шеф и тоа бесе навистина убава и интезивна врска, но се заљубивме еден во друг и тоа не исплаши, Моравме да ја прекинеме врската,а тој побара преместување во друга продавница. Поминаа години но се уште ми фали.“

„Конечно ја прекинав врската со оженет човек. А сакам да и кажам на неговата жена дека е корисник на апликации за запознавање и за секс со странци.“

„морам да ја прекинам врската со претпоставениот, бидејќи почнав да се заљубувам. И сеа седам на метро ипол од него и патам.“

„Пред неколку години бев во тајна врска со омажена жена и таа ссе разведе поради тоа.“

„Девојка ми на Facebook виде како и кажувам на друга жена дека ја сакам. Ја прекинав аферата бидејќи не сакав да ја поврдам девојка ми. Што да правам сега?“

„Кога ја прекинав врската со оженет човек и се јавив на жен аму да и кажам дека има нова љубовница.“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi