СТРАШНА ОДМАЗДА:Таа спиела со неговата жена, а тоа што го направи после е УЖАСНО!

28 октомври, 2020
ку

Аника Л. од околината на Подолск е уапсена по неверојатно злосторство и, пред сè, начинот на одмазда што го реализирала против нејзиниот поранешен љубовник Сергеј Л.

Руските медиуми од тој дел на земјата пишуваат дека Аника, сфаќајќи дека Сергеј нема да се разведе од сопругата поради неа, решила да му го уништи животот, дури и да заврши во затвор!

По многу години тајна врска, Аника беше презаситена и сакаше да знае дали ќе изгради нов живот заедно со нејзината сакана или дали приказната ќе заврши. Кога тој по еден состанок и рече дека ова е крајот на нивната врска, таа реши да го изневери за почеток. Со неговата сопруга!

Сопругата на Сергеј никогаш не ја видела Аника, иако се сомневала дека тој ја изневерува. Аника, инаку бисексуална по природа, реши прво да ја „испроба“ својата сопруга, па таа ја заведе и спиеше двапати со неа.

Додека жената ја гризеше совеста, Аника подготви „говор за победа“. Таа и ’кажа сè, до најмалите детали за односот со Сергеј, а неговата сопруга беше целосно уништена. Сепак, пред да го напушти хотелот, таа отишла да се истушира.

Аника знаеше дека и покрај сè, таа личност од завчера се враќаше кај својот љубовник, па влезе во бањата и додека се тушираше, ја прободе неколку пати. Како трофеј, таа го извади венчалниот прстен од прстот и го зеде со себе. Интересно, таа дури и не се обиде да побегне од градот или нешто слично.

Знаеше дека ќе се открие вистината и навистина, по неколку дена, полицијата и дојде до вратата и ја уапси. Тие ги споредија отпечатоците од хотелите со Аника и дојдоа до резултатите. Аника сега е во затвор, но знае дека и го уништи животот на Сергеј, исто како што тој ја уништи со раскинување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum