СТРАШНА ПРИКАЗНА НА НИМФОМАНКА: Таа призна дека 13 години напаѓала ЧОВЕК 10 пати на ден!

28 ноември, 2020
секс

Сами Волтон има 33 години, а на 20-годишна возраст доби тешка форма на зависност од секс, односно нимфоманија. За себе вели дека не е роб на дрога, алкохол или цигари, туку на свои страсти. Денес таа успева да одржи моногамна врска со својот партнер Џејмс Китс (38), но признава дека не може да ги држи рацете подалеку од него и го „напаѓа“ до 10 пати на ден, што го прави доста истоштен.

Сами вели дека нејзината намера не е да привлече внимание или да предизвика смеа, туку да им објасни на луѓето дека ова е вистински проблем кој влијае на многумина.

Повеќето мажи сметаат дека би било одлично да се има партнерка која сака секс исто како и јас, но никој од моите поранешни момчиња не можеше да се справи со тоа. Среќна сум што го запознав Џејмс, не само што е доволно физички отпорен, туку ми дава и поддршка и не суди – рече Сами.

Ако е премногу уморен, Сами ќе се снајде со помош на колекција сексуални играчки што ги чува во куќата.

На почетокот, се чувствував како да ја освоив наградата на лотарија, но сега стареам и ми станува сè потешко да продолжам со тоа темпо. Понекогаш доаѓа тежок ден, но Сами го разбира тоа – вели Jamesејмс.

Лекарите и дадоа терапија на Сами во форма на апчиња за да и ги ограничат сексуалните нагони, но таа одби бидејќи не се чувствуваше добро и сметаше дека никој од нив не сака да ја разбере.

Поради силните нагони за секс, Сами се допишувала со многу мажи и патувала низ цела Велика Британија за да запознае мажи и жени за секс.

Не се појавив на работа, затоа ме отпуштија, живеев во маѓепсан круг на копнеж, задоволство и чувство на срам. Се доведов во ситуации кои не беа безопасни, имајќи секс со потполни странци – вели Сами.

Таа сфати дека има вистински проблем, не само да се опорави од раскинувањето како што мислеа некои – во 2010 година, откако се разбуди во непозната куќа на стотици милји далеку од дома.

Побарала помош од лекар кој и ја препишал терапијата што обично се дава за напади на паника и анксиозност. Околу шест месеци после тоа, таа го запозна своето сегашно момче и искрено му кажа со какви проблеми се справува, а тој и беше голема поддршка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi