Светловиолетова е нијансата за ова лето: Лесно се комбинира и секогаш е “ин”

2 јуни, 2020
219705_profimedia0510688627_ls

Доколку ви е потребно освежување од неутралните бои, светловиолетовата ќе биде вашиот нов најдобар пријател.

Воопшто не е комплицирана и одлично се комбинира со неутрални нијанси, како што се сивата, црната или крем нијансата.

Потковани со ново знаење, впуштете се во игра со текстурите! Сите ткаенини со малку сјај и даваат сосема нова димензија на оваа боја. Внимавајте само линиите да останат потполно опуштени – оваа нијанса не трпи баналност.

Во комбинација со минијатурни торби во жолта и тиркизна боја, светловиолетовата се однесува како неутрална боја!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi