Три совршени летни фризури кои се прават за три минути! Ви треба само ластиче и една трака!(ВИДЕО)

21 јули, 2020
Три совршени летни фризури кои се прават за три минути! Ви треба само еден стегач и една трака!(ВИДЕО)

Совршен детал за секој летен стајлинг.

За време на жешките денови, косата нè мачи, па време е да бараме некои убави, брзи и едноставни фризури кои ќе ви ја олеснат топлината, но и да дадат уникатен печат на нашата коса и целата комбинација на облека.

За трите летни фризури што ви ги презентираме, потребни ви се само три минути време, еден стегач за коса и една лента.

Во видеото подолу, погледнете како да направите пунџа од половина од косата, ниска пунџа и совршена бујна опашка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi