Три типа на жени со кои ниеден маж не може долго да издржи

8 јуни, 2020
imageedit_183_3589866713

Постојат три типа на жени кои ниеден маж не би можел долго да ги поднесе во врска, заради причини кои на сите им се јасни, освен на нив. Проверете дали сте меѓу нив.

Размазени принцези

Овие жени мислат дека светот се врти околу нив и дека сите треба нив да им служат, па така и нивниот партнер, кој го третираат како слуга. Секако, тие нема ништо да направат за другиот бидејќи се грижат само за себе. Знаат да се умилкуваат и да бидат фини кога сѐ оди по нивно, но ако нешто не им одговара, тие се спремни да направат скандал.

Кралици на драмата

Покрај овие жени не е можно да се опуштиш, бидејќи се како темпирана бомба која може да експлодира заради најмалата ситница, без разлика на тоа каде се наоѓаат. На никому не му е пријатно да бидат во нивно друштво, особено кога станува збор за љубовна врска.

Искомплексирани

Можеби и најнапорните врски се со вакви жени, на кои секој ден партнерот треба да им потврдува дека се убави и згодни, бидејќи таа сама не е свесна. Жените кои се искомплексирани за изгледот вообичаено и се пољубоморни на пријателките или колешките на партнерот, особено на оние кои изгледаат подобро од нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi