Трик по кој полудеа милиони луѓе: Со помош на чорапи и ориз може да излечите главоболки, болки во зглобовите и вратот – ЕВЕ КАКО (ВИДЕО)

10 декември, 2020
398974_9557701_iff

Ова е трик со чорапи и ориз што ќе ви пружат дополнителна топлина и ќе ја ублажат болката во кој било дел од телото.

Ако во моментот седите во софата облечени во волнен џемпер, завиткани во ќебе и сè уште смрзнувате, а едвај ги чувствувате прстите на рацете и нозете, и покрај вклученото греење, вие сте на вистинското место. Имено, влегувате во група на луѓе кои секогаш се ладни и кои бараат топлина каде и кога можат.

Затоа денес ви го донесуваме овој одличен „рецепт“ што е прегледан речиси милион пати, а е создаден во соработка со тим истражувачи, поддржан од истражување и исполнува високи стандарди.

Ќе ви треба памучен чорап, чаша, ориз и микробранова печка. Имено, можете брзо да загреете чорап полнет со ориз во микробранова печка, и откако ќе се загрее, можете да го поставите на различни области на телото за да ја ублажите болката или да се загреете.

Клучот за успехот лежи во употребата на ИСКЛУЧИВО ПАМУЧНИ ЧАРАПИ кои нема да се стопат или да се запалат кога ќе се загреат. Потоа направете јазол за да можете да го замените полнењето по потреба.

Погледнете го видеото и направете го овој „греач“ уште веднаш!

https://www.youtube.com/watch?v=sZIWuSp4kuU&feature=emb_title
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris