Хајди Клум открива подготовки кои ја прават нејзината кожа совршена

31 мај, 2020
фгдгд

Кога ќе видиме колку убава и негувана изгледа, не можеме да се запрашаме дали е можно Хајди Клум да има навистина 46 години. Покрај тоа што може да се пофали со совршена линија, тонирано тело и добра состојба, нејзината кожа е светли и младешка. Факт е дека поранешниот модел може да си дозволи врвни третмани, но треба да се има предвид дека Хајди користи и некои сосема обични подготовки.

Атрактивната русокоса сподели слика со својот шкаф за козметика со своите следбеници на Инстаграм. Забележително е дека тој претпочита брендови на Drunk Elephant i Glossier. Убавицата се колне во подготовките што ги користи, тврдејќи дека благодарение на нив, нејзината кожа не ја изгубила својата еластичност и сјајност. Бројни креми, серуми и маски за лице што Хајди редовно ги користи, потврдуваат дека таа многу сериозно ја презема кожата и кожата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi