Ја подмладува вашата кожа за една деценија. Маска за лице посилна од ботоксот!

9 јули, 2020
wertghj


Состојки за маската:

1 лажица густин

5 лажици свеж сок од морков

1 лажица кисело млеко

Подготовка: Растворете го густинот во половина чаша вода, ставете ја во сад и додадете уште 100 мл топла вода. Гответе над тивок оган додека сè не згусне.Кога ќе се олади малку, додадете сок од морков и кисело млеко. Добро измешајте и нанесете на исчистеното лице. По 30 минути, исплакнете со топла вода и нанесете хидратантна крема на лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi