Клои Кардашијан пред и после пластичните операции

26 мај, 2020
Khloe-Kardashian-Kourtney-Kardashian

Општо е познато дека членовите на фамилијата Кардашијан често менуваат нешто на своето лице благодарение на пластичната хирургија.

Кајли и Ким предначат од останатите сестри во однос на трансформацијата нанивните тела и лице, но не заостанува ни Клои која со година ја нарекувале грдото пајче на фамилијата. По болниот раввод од кошаркарот Ламар Одмор Клои почнала да го менува својот изглед. Благодарение на редовното вежбање во домашната теретана и со правилна исхрана Клои станала инспирација на многу жени во светот.

Но по многу бројните проблеми со аферите на нејзиниот сопруг истот така кошаркар Тристан Томпсон, Клои почнала со третмани за разубавување и операцции, а последните фотографии ги шокирале баш сите. Таа се фотографирала со потемна коса, но во прв план е никогаш потенкиот нос, нагласените јабилчници, напумпаните усни, средени заби и евидентнно затегнати подочњаци.

Веројатно нема да биде последната промена која ја направила за кои не сакаат да зборуваат ни таа ни сестрите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi