Нејзиниот изглед покажува дека трикот навистина функционира: Утрински ритуал на Миранда Кер кој мора да го пробате

30 август, 2020
153089_profimedia0314817376_ff


Миранда Кер откри што прави секое утро за да се буди побрзо и да има енергија во текот на целиот ден, и тоа е поедноставно отколку што мислите. Веднаш откако стана од кревет, австралиската манекенка оди под ладен туш затоа што е добра за скоро сè, вели таа. Сè што ви треба е коцка мраз: Таа ги откри сите тајни на нејзината убавина, а уште утре треба да ги испробате!

Миранда вели дека овој утрински ритуал направил голема промена во нејзиниот живот. Не само што туширањето со ладна вода наутро и помага да се наполни со енергија, таа вели дека тоа и ја подобрува циркулацијата и квалитетот на косата.

Јас го правам тоа буквално секој ден. Јас го сакам тоа, а и мојот син Флин исто така. Тој не се тушира ​​со целосно ладна вода, туку само го вклучува на крајот, но му се допаѓа и вели дека после тоа се чувствува подобро “, изјави убавицата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris