Ријана го лансираше Fenty Skin и конечно се огласи за новиот албум

1 август, 2020
sfdsfdsf


Помина декада откако BadGalRiri последен пат го објави албумот, или така се чувствуваме. Во меѓувреме, таа се етаблира како дизајнер и нов титан на декоративна козметика, поставувајќи нови стандарди во овој универзум за сите тонови на кожата и само што ја лансира линијата на козметика Fenty Skin (кратко време по линијата на сандали во соработка со Амина Муади и линијата на очила за сонце).


„Јас сум десет години постара, петнаесет години. Мислев дека сето тоа е пред неколку години и сега помина повеќе од една деценија. Размислувам за тоа! Но, јас сум исто така благодарна што сè уште сум тука и што можам да го проширам моето поле на активност. Благодарна сум. Беше забавно и воопшто не можам да се жалам “, изјави таа.

Благодарни сме и ние, но – кога ќе биде тој албум? :

„Јас секогаш работам на нова музика и кога ќе бидам подготвена да го пуштам онака како што треба, ќе излезе. И нема да бидете разочарани кога тоа ќе се случи, ќе вреди “. Во принцип, не се сомневаме, но немаме добиено никакви информации.


Оваа сага трае толку долго што целосно се „онесвестивме“, можеме само да се надеваме дека предвидувањата за она што стана познато е дека албумот ќе биде објавен оваа година. На почетокот на 2020 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris