Ријана ја претставува својата нова колекција за убавина

17 јули, 2020
riri

Иако пејачката Ријана на почетокот на годината објави колекција на производи за нега на кожата “Fenty Skin”, реализацијата на ова не беше сигурна до сега, а Ријана и официјално потврди дека линијата за производи за убавина ќе биде достапна од 31 јули.

Ријана сподели видео на Инстаграм, во кое ја претстави “Fenty Skin” и вети потполно „нова култура за нега на кожата“ .

Таа рече дека новата колекција ќе биде наменета за сите што сакаат да имаат совршена кожа на лицето.

„Давам се од себе за да бидам скромна во врска со објавувањето на мојата нова колекција за убавина“, напиша таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris