Вака се носи: Минимализмот на 90-тите како најефективен тренд летово

25 јуни, 2020
Annotation 5

Можеби моментално е актуелно се што можете да замислите: риги, цветен принт, туфни, животински… Меѓутоа, колку навистина е ефектно она што им е достапно на сите, а колку играта со форми, класичен крој и бои?

Во правилото помалку е повеќе се крие триумфот на повторниот бран на oversized сакоата, тесните класични маици, едноставните кроеви и на прв поглед безличните тонови – големо не за принтовите и натписите, или ако е баш неопходно тогаш во комбинација со остатокот на аутфитот кој е комплетно минимален – тоа навистина е добитна комбинација.  

Како тоа го прават девојките од моментално најнапредниот дел на светот кога е во прашање модата – секако Скандинавија, погледнете во галеријата.  

36 Charming Minimalist Outfits Ideas To Inspire Your Style ...
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi