Викторија Бекам плени со елеганција во фустан што секоја жена треба да го има во својот гардеробер

8 декември, 2020
1364402

Поранешната Спајс девојка и модна дизајнерка Викторија Бекам отсекогаш била позната по својот добар моден стил што го развила во бизнис. Сè што носи таа станува желба за сите трендсетерки, а нејзините стајлинзи се одлична нишка за сите жени кои сакаат елеганција. Гардеробата на славната убавица е полна со безвременски модни класици, исто како и нејзиниот последен фустан кој неодамна го носеше

Убавата бринета е видена како ја напушта својата продавница средена од глава до петици. Благодарение на пандемијата, вистинска реткост е да се види поранешната спајс девојка во фустан и потпетици што ги сака повеќе од која било друга пријатна обувка.
Викторија Бекам (46) прошета по улиците на Лондон во прекрасен фустан од нејзината колекција.

Тоа е црвен миди фустан-кошула што е одличен избор за секоја фигура. Покрај тоа, тој е безбеден избор за секоја пригода, што сме го виделе многу пати. Фустаните со кошули се како спасувачки појас во денови кога не знаете што да облечете и кога не треба да вложувате премногу труд и време за стилизирање.

Само повлечете го фустанот над главата и во зависност од стајлингот што сакате да го постигнете, скокнете во потпетици, балетанки или удобни патики. Овој пат, Викторија се одлучи за ефективни розови потпетици кои и додадоа израз на целокупниот стајлинг.

Убавата спајс девојка многу добро знае дека овој модел на фустан ласка на женската фигура и лесно ги крие сите недостатоци, а деталите за контрастниот лак на јаката даваат доза на секогаш пожелна софистицираност.

Понудата на фустани – кошули во продавниците е постојана, бидејќи станува збор за модна класика која не излегува од мода, па секој може лесно да го најде токму тоа што го сака. Избравме неколку модели со кои сигурно нема да погрешите

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi