ВИП ДИЕТА НА ЛЕПА БРЕНА: Петдневен план со кој таа ја доведе линијата до совршенство!

17 ноември, 2020
Screenshot_1

Не е тајна како Лепа Брена се бореше со вишокот килограми, но и како изгуби неверојатни 17 килограми за само шест месеци, што ѝ помогна во процесот на промена на животните навики, но поради тоа денес изгледа беспрекорно.

Долгите тенки нозе се она по што е позната, а како го постигна тоа, конечно откри во едно интервју.

„Навистина е невозможно да се држи диета шест месеци“, рече Брена, која успеа во тоа. Она што ја натерало воопшто да одлучи да ја започне нејзината трансформација е коментарот на келнер од почетокот на нејзината кариера. „Мислев дека ќе дојде пејачка, кога тоа дојде трафостаница“, ѝ рече тогаш, што ја повреди, но и ја мотивираше да се промени. Додека започнуваше и сфати дека нешто се случува со нејзиното тело, денес 59-годишната пејачка реши да го донесе своето тело во совршена состојба.

Обично јадев едно или две јајца наутро. Гледав тоа да бидат органски јајца. За ручек обично беше некаква посна супа без маснотии и јуфки. Всушност, тоа беше вода во која зеленчукот беше само бланширан, а не зовриен до несвестица за да не добиете ниту еден витамин од целата приказна. Дефинитивно имало месо што било на скара или било зготвено месо што е полесно за варење. За вечера, тоа беше парче риба или месо, со салата “, рече кратко Лепа Брена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi