ВОДОЛИЈАТА ќе се сретне со стариот љубовник, БИКОТ планира опуштено во доцните часови

3 јули, 2020
horoskopiiiiii

Рибите размислуваат за минатото, Вагата рутински ги извршува работите секој петок

ОВЕН

Работа

Сте се навикнале на промени на работен план. Денес ве нервира начинот на кои се спроведуваат промените.

Љубов

Гледате што повеќе да поминувате време со партнерот. Тоа е опуштање за вас.

Здравје

Мали стомачни проблеми.

БИК

Работа

Пробајте да не влезете во кавга со колегите. Немаат сите јасна визија за да ги исполнат вашите барања.

Љубов

Испланиравте вечерно уживање и никој не може да ви го промени планот.

Здравје

Без тешкотии

БЛИЗНАЦИ

Работа

Денес ве понесува чистата амбиција. Започнувате да работите повеќе од што можете.

Љубов

Бидете искрени со партнерот, споделете ги своите чувства. Парнерот ќе ви возврати со разбирање.

Здравје

Главоболка.

РАК

Работа

Денес не планирајте однапред, се се менува со брзина на светлото.

Љубов

Со своите позтапки влијаете на однесувањето на партнерот.

Здравје

Без поголеми проблеми

ЛАВ

Работа

Не мора се сами, поделете ги обврските со колегите.

Љубов

Немате сила за нова љубов, бидејќи уживате во сегашната.

Здравје

Одлично се чувствувате

ДЕВИЦА

Работа

Одлични договори и убава соработка со колегите. Поведи сметка со финансиите.

Љубов

Слободните девици може да запознаат интересна вага

Здравје

Без тешкотии

ВАГА

Работа

Денес сте во вистинско време, на вистинско место. Рутински ја ззавршувате работата

Љубов

Вие живеете во љубов без разлика дали сте во врска или н.

Здравје

поведете сметка за вашето здравје

ШКОРПИЈА

Работа

Употребете ја и резервната енергија. така што вечерва ќе ви треба порано да легнете.

Љубов

Иако слободата и самосталноста ви се неопходни, одете на договореното дружење со партнерот.

Здравје

Добро се чувствувате.

СТРЕЛЕЦ

Работа

Денес не брзајте со одлуките. Брзањето во работата носи грешки, па се ќе морате од почеток.

Љубов

Уживајте во двојната врска, и моменатлно сте заслепени од заљубеност.

Здравје

Повремени главоболки

ЈАРЕЦ

Работа

Сами го планирате својот работен ден. Не барајте помош. Многу сте самокритични.

Љубов

Постои можност да се сртнете со стари пријатели.

Здравје

Без поголеми потешкотии

ВОДОЛИЈА

РаботаАктивни сте до крајни граници на исцрпеност.

Љубов

Водолиите може да сретнат личност која некогаш многу им значела

Здравје

Потребен ви е повеќе сонот.

РИБА

Работа

Фокусирани сте на работата, но не сте расположени за соработка

Љубов

Размислувате на минатото. На поранешниот партнер.

Здравје

Не сте расположениПишува Весна Трајковиќ

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris