ЖЕНИ ГО СПОДЕЛИЈА ОНА ШТО НАЈМНОГУ ГИ ФАСЦИНРА КАЈ МАЖИТЕ И НИВНИТЕ „АЛАТИ“:„Како живеете со тој додаток? Како возите велосипед?

2 декември, 2020
giphy-12 (1)

Жените го споделија она што тие го сметаат за најмистериозно кај мажите.

Нивните „топчиња“ се движат без да ги контролираат „реагираат на работите…

Колку е флексибилна нивната алатка кога е спуштена. Буквално можете да го лижете за малку опуштена забава

Па, што сѐ чуваат во џебовите? За што служат тие?! Не можам да ставам ниту мобилен телефон во својот, а моите пријатели можат да стават и нинтендо внатре

Како живеете со тој додаток во панталоните? Секогаш ги чувствувате или само кога има проблем или сте возбудени. И, колку е непријатно кога е многу топло или пешачите?

Како мажите се „поправаат“ себеси. Тие буквално ја ставаат раката во панталоните и ги местат работите и го прават тоа така лежерно како да не се ни свесни што прават.

Колку е различен нивниот здрав разум од нашиот.

Пред бракот, не ми беше познат концептот дека некои пениси се помали, но растат, додека други се поголеми, но растат се помалку. Мојот сопруг има еден таков што расте драстично и тоа ми е лудо. Се прашувам како се чувствува кога така нешто расте на тебе.

Зошто момците толку многу сакаат кога се орално задоволени. Дали е во прашање движење, топлина, што?

Како мажите избегнуваат да седат на тестисите? Како се прилагодуваат кога возат велосипед?

Не е фер – нивната кожа изгледа совршено иако не користат скоро никакви производи за нега.

Зошто, секогаш кога ќе го фотографирате вашиот пенис, тој е секогаш во темна просторија, со блиц и под ужасен агол. Зошто да не погледнете како другите го прават тоа?

Тоа што можете да го движите пенисот без раце. Кога прв пат го видов тоа, бев во шок.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi