Жените откриваат со што СЕ МАСТУРБИРААТ: Никој не очекуваше такви одговори!

1 ноември, 2020
МАМАМАМА

Иако денес мастурбацијата се гледа нешто порелаксирана од порано, факт е дека сè уште е малку табу тема и сè уште е непријатно за луѓето, а особено за жените, да зборуваат за тоа.

Сепак, една корисничка на ТикТок по име Ребека Максвел започна лавина од коментари откако откри како се самозадоволува пред првиот секс. Таа призна дека во тоа време немала поим за секс затоа што била многу мала и мастурбирала со конзервирана перница.

Ребека ги замолила жените да откријат со што се самозадоволни, а со оглед на тоа што видеото имало скоро милион прегледи, одговорот во коментарите бил голем.

И одговорите беа сè, освен неочекувани!

“Краставица, а потоа ја вратив во кујната. О Боже, извини, мамо”, напиша една.

Следуваше уште поневеројатен коментар!

“Никогаш не сум му го признал тоа на никого. Ја користев машината за носење на татко ми. Извини”.

@rebeccamaxwell69

I need answers. Did y’all just finger yourself ?!?! #girlproblems #thegirlsroom

♬ original sound – Becks
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi