Беше ИКОНА НА СТИЛОТ, а сега се шета во пижами: Шерон Стоун во издание кое предизвика ХАОС на улиците на Беверли Хилс (ФОТО)

23 ноември, 20210
Screenshot_3

Познатата актерка повеќе не се грижи за модните правила.

 

Шерон Стоун излегла на вечера со својата пријателка во ресторан во Беверли Хилс, а папараците едвај ја препознале познатата актерка поради нејзината облека.

 

Имено, актерката носеше долен дел од пижами „оверсајз“ кои ги искомбинирала со џемпер и блејзер во темносина боја.

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE* Actress Sharon Stone is all smiles after departing from dinner with a female companion in Beverly Hills.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 644459549, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DUTCH… / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

И покрај тоа што не беше во издание кое доликува на филмска дива, актерката се чувствуваше одлично, а беше и расположена.

 

Да потсетиме, откако Шерон преживеа мозочен удар во 2001 година, таа одлучи да живее по свои правила. Сега ѝ е поважно со кого поминува време, отколку што ќе облече и што некој ќе мисли за нејзиниот изглед.

 

„Со текот на годините станав поселективна за тоа со кого го поминувам времето и повеќе не сум опседната со својот изглед. Идејата за вечна младост е мит и би сакала да ја научив многу порано. сакам да изгледам помладо, сакам да бидам најубава жена Секоја жена треба да дојде до онаа фаза каде што може гордо да каже – горда сум на тоа што сум“, изјавила еднаш актерката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris