БИКОВИЌ ГИ ЗБУНИ СИТЕ ФАНОВИ СО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА: Актерот вети НАГРАДА, коментарите само пристигнуваат, а еве за ШТО СЕ НАТПРЕВАРУВААТ фановите! (ФОТО)

20 ноември, 20210
2760865_whatsapp-image-20211019-at-7.27.45-pm_ls

Актерот Милош Биковиќ е многу активен на социјалната мрежа Инстаграм, а често ги радува своите следбеници со интересни објави.

Актерот со најновата фотографија ги збуни следбениците и предизвика лавина од коментари. Имено, Биковиќ објави четири навидум идентични фотографии во една, а тврди дека една од нив е различна. Актерот не наведе кој е авторот на фотографиите.

– Најдете ја разликата, напишете коментар. Некој од вас кој ќе погоди добива „следење“ од мене – напиша популарниот актер.

„Сите четворица можете да ме заследите“, „Милош, брат, сите се исти“, „Слика бр. 5“ се само дел од духовитите коментари на фановите на Милош.

Да се потсетиме, актерот на неодамна одржаната премиера на филмот за прв пат ѝ ја претстави на јавноста новата девојка, 25-годишната Ивана Малиќ. Инаку, Ивана е од Црна Гора и е млада адвокатка.

Miloš Biković

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris