Бремената Џенифер Лоренс ЗАБЛЕСКА на премиерата како вистинска дива: Дојде со НЕГО и ги засени сите (ФОТО)

6 декември, 20210
Dzenifer-Lorens

Актерката не ја симна насмевката од лицето

Холивудската актерка Џенифер Лоренс и нејзиниот сопруг Куки Марони го очекуваат своето прво дете.

Тие двајца се венчаа пред две години на интимна церемонија, а не ја кријат радоста поради приновата.

Џенифер откако е бремена ретко се појавуваше во јавноста, а сега во друштво на својот колега Леонардо ди Каприо се појави на премиерата на новиот филм и ги воодушеви сите.

Имено, таа веќе е во поодмината бременост, а сега заблеска во долг, златен фустан кој го истакна нејзиниот труднички стомак.

Актерката цело време беше насмеана, а многумина заклучија дека изгледа како вистинска дива, елегантно и отмено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris