Брус Вилис купил куќа од 10 милиони долари за 20 години помладата сопруга: Кога ќе ја видите бањата ќе ви се заврти во глава

28 ноември, 20210
Screenshot_3

Брус Вилис денеска официјално стана сопственик на вила вредна 10 милиони долари лоцирана во Лос Анџелес. Три спални соби, три бањи, базен, гостинска соба, дневна соба, соба за забава, градина, тераса, сауна, приватно кино, кујна – сѐ што можете да посакате.

 

Актерот купил сѐ што и било потребно на неговата сакана Ејми Хеминг. Како изгледа куќата?

 

Погледнете во галеријата:

 

Screenshot_4
Screenshot_5
Screenshot_6
Screenshot_7
Screenshot_8
Screenshot_9
Screenshot_10
Screenshot_11
Screenshot_12
Screenshot_13

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris