Високи потпетици, гол грб и тесен фустан: ФАТАЛЕН стајлинг на Софија Милошевиќ во ШЕСТИОТ МЕСЕЦ од бременоста (ФОТО)

3 декември, 20210
cb422b30ab226c62fe2ec2a538d3dc683ce11316

Манекенката уште еднаш облече парчиња кои не можеме често да ги видиме кај трудниците.

Манекенката Софија Милошевиќ не престанува да ги радува своите следбеници на Инстаграм во предизвикувачки и тренди изданија, без разлика што е во шестиот месец од бременоста.

И овој пат нејзиниот стајлинг не остана незабележан. Манекенката носеше фустан со атрактивен животински зебра принт. Фустанот има гол грб, и е залепен за телото, поради што до израз дојде трудничкиот стомак на Софија.

Иако ваквата креација не е карактеристична за жените во поодмината бременост, Софија ја носеше со стил.

Овој необичен фустан манекенката го спои со бели сандали на висока потпетица.

Screenshot 2021-12-03 213651
Screenshot 2021-12-03 213636

Манекенката и овој пат доби грст комплименти на сметка на изгледот и стајлингот.

Да потсетиме, Софија Милошевиќ второто тримесечје од бременоста го поминува во магичната Шпанија со својот избраник, фудбалерот Лука Јовиќ и синот Алексеј.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris