Го поминале ВИКЕНДОТ ЗАЕДНО: Нови фотографии и детали од можното помирување на Ирина Шајк и Бредли Купер го затресоа Холивуд!

1 декември, 20210
317661_irina-i-bredli_ff

Се погласни се гласините дека Бредли Купер и Ирина Шајк се смириле! Овој поранешен/сегашен (?) пар го помина заедно Денот на благодарноста и целиот викенд, што само ги поттикна приказните за обновувањето на романсата.

Според Page Six, Ирина Шајк во четвртокот била видена како го напушта својот стан во Њујорк, по што се упатила кон домот на Купер, каде актерот веќе престојувал со нивната ќерка Леа. Манекенката не спиела кај Бредли, туку веднаш се вратила следниот ден, кога заедно заминале на патување.

<p>Dok mnogi navijaju da su se <strong>Irina Šajk i Bredli Kuper </strong>pomirili — oni nam pružaju i nadu da se to zaista desilo!</p>

Бредли дошол во станот на Ирина да ги земе неа и девојчето, а потоа заедно отишле на балет! Бредли и Ирина, како и секогаш, беа супер стилски облечени, а Леа се шеташе меѓу мама и тато – не е ни чудо што повторно изгледаа како еден од најубавите парови во Америка, за што важеа долго време.

– Изгледаа многу среќни. Сите се смееја и се кикотеа – изјавил очевидец за американските медиуми.

<p>Dok mnogi navijaju da su se <strong>Irina Šajk i Bredli Kuper </strong>pomirili — oni nam pružaju i nadu da se to zaista desilo!</p>

Но, беше нагласено дека немале романтична интеракција, бидејќи биле свесни дека ги следат фотографи и репортери.

Ирина и Бредли веќе се видени како шетаат рака под рака во Њујорк овој месец. Извор за Daily Mail изјавил дека тие се „блиско семејство, но не официјално повторно заедно“.

Друг извор изјави дека нивната ќерка е „фокус број еден“, како и дека се одлични родители за нивната Леа.

Во интервју за магазинот HIGHStyle, Ирина откри каква врска има Бредли со четиригодишната Леа.

– Сем ја однесе Леа на двонеделен одмор. Никогаш не морав да им се јавам. Тој е многу посветен и снаодлив татко и не му треба дадилка.

– Јас и Бредли сме строги како и нашите родители. Доследно ја едуцираме. Штом ќе заврши со јадење, Леа станува, ја зема чинијата и вели благодарам. Таа не добива ништо без те молам и благодарам. Има многу играчки. Јас имав една кукла како дете и сè уште ја имам.

Таа уште во март им откри на Ел дека Бредли и таа се еднакви родители.

– Не го разбирам поимот поделено родителство. Кога сум со неа, јас сум 100% мајка, а Бредли е 100% татко кога е со неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris