„За Нова година настапувам ПОТПОЛНО ГОЛА!“ Карлеуша за ги откри сите детали за претстојниот СПЕКТАКЛ

7 декември, 20210
jk_kasina_07122021_017

Поп ѕвездата ги откри сите детали за новогодишниот настап

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша вечерва се појави пред претставници на медиумите на прес-конференција на која го најави новогодишниот настап во познатиот белградски клуб, кој ќе се одржи веднаш по концертот пред Народното собрание.

Јелена Карлеуша во интервју за „Објектив.рс“ ги откри сите детали од спектаклот што ќе го приреди во клубот „Касина“, откривајќи во оваа прилика дека во најлудата ноќ ќе се појави во сосема неочекувано издание!

– За Нова година ќе настапам целосно гола, но на посебен начин, мора да видите. Можеби тоа треба да биде енигма, задача за решавање… Облечена, но не, покриена, а целосно гола. Што сум јас? Па вие драги гледачи погодувајте! – изјави Карлеуша и ги заинтригира сите со својата изјава.

Screenshot 2021-12-07 190314
Screenshot 2021-12-07 190334
Screenshot 2021-12-07 190355

Пејачката потоа откри дека таа вечер ќе смени повеќе костими за двата концерта.

– После менувам 6 комбинации, а потоа две во „Касина“. Ќе мора да дојдете и да видите! – изјави Карлеуша за споменатиот медиум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris